Umělecká a kulturní agentura LIVEMUSIC AGENCY

Agentura LIVEMUSIC AGENCY

Uspořádání akce na klíč dle Vašich představ nebo podle našeho osvědčeného scénáře.

Akce na klíč

uspořádání akce na klíč dle Vašich představ nebo podle našeho osvědčeného scénáře.

Dovolte tímto, abych Vás oslovil s nabídkou služby, na které je možné ušetřit. Nemusíte se trápit dohadováním o cenách s umělci a tím ztrácet Váš drahocenný čas. Přenechte toto profesionálům, kteří ví jak na to a nabídnou Vám vždy tu nejschůdnější alternativu. Zastupujeme a máme přímé kontakty na většinu předních umělců nejrůznějších žánrů z České i Slovenské scény.

Nabízíme Vám uspořádání akce dle Vašich představ, nebo podle našeho osvědčeného scénáře, vše je na dohodě a komunikaci, zajistíme kompletní službu na klíč, od vstupenek až po úklid. Veškeré konzultace ohledně akce zdarma…

Zajištění akce na klíč zahrnuje:
catering
hostesky
teambuldingové aktivity
zábavné aktivity a soutěže
zábavné atrakce
pódium pro účinkující
party stany
nůžkové stany
stánkový prodej
pronájem TAP Machine Jager Meister
pronájem výčepního zařízení
pronájem pivních setů
zátarasy, zábrany, nášlapy, mobilní WC a umývárny
ozvučení, osvětlení na profi úrovni
výběr a zajištění vhodného moderátora
zajištění doprovodného programu: pěvecká vystoupení, kapely, hudební a taneční skupiny nebo interpreti, profi DJ, baviči, imitátoři, kouzelník, klaun, karaoke, travesti show, fakír, fire show, ohňostroje, různé exhibice, mažoretky, dětský koutek, soutěže pro děti a další programy dle Vaší fantazie
bezpečnostní a pořadatelská služba
vstupenky, identifikační náramky
fotodokumentace a videozáznam z akce
tvorba plakátů i jejich výlep
reklama na akci

Pokud Vás naše nabídka oslovila a máte zájem o spolupráci, rádi Vás osobně navštívíme.

Pronájem zvukové a nově i světelné aparatury.
Sada obsahuje dvě kvalitně osazené reprobedny o výkonu 2 x 500 W na mobilních stojanech, zesilovač, mikrofon, mixážní pult, 2x CD přehrávač + příslušná kabeláž. Vhodné na ozvučení jak venku, tak v sále. Kompletní světelný set LED DMX reflektorů se skládá z 6 LED spotů a rampy s integrovanou DMX řídicí jednotkou, montážním otvorem (36 mm) a fixačním šroubem pro montáž na konstrukce nebo reproboxový stativ. 6 x 3 W LED TCL diod, nastavení DMX adresování na ovládacím panelu s LED displejem, každý spot lze individuálně ovládat pomocí DMX (7 nebo 20 kanálů), vestavěný mikrofon s nastavením citlivosti pro ovládání hudbou, Strobo efekt, automatický režim s funkcí Master/Slave, interní programy. Velmi lehké provedení je ideální pro mobilní použití. Dodává se v praktické přepravním casu i se stativem na uchycení a kabeláží. Sestava je vhodná na akce jak venku, tak v sále. Např. diskotéky, rodinné oslavy, svatby, třídní srazy, večírky, team bulding, školení, semináře, konference, nebo jen tak na pobavení pro partu přátel. Aparaturu po dohodě dovezeme až k Vám na místo, zapojíme, vysvětlíme obsluhu… Možná i obsluha s DJ po celou dobu Vaší oslavy, svatby, akce atd… Více zde:

Pronájem skákacího hradu (5×5 metrů) na Vaše akce i soukromé oslavy či párty za mimořádně výhodné ceny. Více info na telefonu 604 552 618.

Slavnosti obce Velká Polom 10.08.2013 131

Nabízíme k pronájmu Párty stany o rozměru 10 x 5, 10 x 4, 8 x 4, 6 x 3 a 3 x 3 metry s možností zakrytí všech stran. Párty stan spolehlivě zastřeší vaši oslavu, zahradní slavnosti, svatbu, raut, kulturní událost, výstavu, prezentaci, večírek a sportovní, společenskou i firemní akci. Poskytuje prostorný úkryt před větrem, sluncem, deštěm i vysokými teplotami. Náš párty stan nabízí stabilní konstrukci, moderní design, velice příznivou cenu, která zahrnuje montáž, demontáž, ukotvení, amortizaci a dopravu na místo. Díky tomu vyhovuje i náročným klientům. Můžeme po dohodě dodat i vybavení párty stanu jako např. mobilní podlahu, párty židle, stoly, pivní sety, osvětlení stanu, květinovou a dekorativní výzdobu, vytápění prostoru. Dále nabízíme doplňkové služby jako ozvučení o výkonu až 500 W, barevné osvětlení, cateringové služby, pro děti skákací hrad, klaunské vystoupení s tvarovatelnými balónky a bublinkovou show, hudební a DJ produkci. Stan lze postavit na trávě nebo pevném podkladu. Nutno počítat s dalším místem okolo stanu ohledně ukotvení. Celková velikost je 50 m2 a pojme 50 – 80 osob dle náročnosti akce a uspořádání posezení.

Popis párty stanu :
Barva: bílá, Kvalitní vodě-odolná a nepromokavá 100% Polyethylenová tkanina, Stan je zcela uzavřen ze všech stran, Upevněn klipem a po stranách suchým zipem, Materiál: 100% Polyethylen 220 g / m, konstrukce je pevná ze silných chromovaných ocelových trubek 38 mm.

Výška stanu : 320 cm

party stan 5x10m


Nůžkové profi stany 6 x 3 metry a 3 x 3 metry.

Konstrukce: hliník, profil čtyřhran 37x37mm, tl. stěny 1,8mm, kovové klouby, plášť: polyester s PVC povrstvením – 320g/m2, nepromokavý, UV stab., FR – se sníženou hořlavostí. Tyto stany jsou ideální na všechny možné akce – na zahradní oslavy, svatby, párty, na dovolenou, firemní večírky, stánkový prodej, zastřešení aparatury na festivalech, na automobilové závody a mnoho dalších využití. Díky nůžkové konstrukci lze stan sestavit i složit během pár minut. Stanová konstrukce je obdélníkového tvaru v šikovné přenosné tašce, takže není problém s ní cestovat. Stan Vás ochrání před přímým slunečním svitem, nepříjemným deštěm nebo jinak nepříjemným počasím.

471999212 995 m.stan1


Pronájem pivních setů

pivni
Pronájem TAP MAchine na Jagermeister

original
Pronájem profi výčepního zařízení LINDR 115

– kompresorové chlazení, 2x výčepní narážecí hlava, možno použít jen jednu hlavu na 2 kohouty.

lindr kontakt 115 2x kohout
Dále nabízíme: osobní přeprava vozidlem VW Transporter pro 8 osob, či pronájem VW Transporter pro 9 osob. Přepravu balíků, zboží a palet po celé ČR i EU. Autopůjčovna dodávky je ideální na letní, či zimní dovolednou za velmi příznivé ceny. Dálniční známka ČR v ceně.

Transporter

Další novinkou v nabídce jsou cateringové služby. V praxi to znamená od připravy rautových stolů až po vysokou gastronomii v režii kuchařského mistra p. Davida ENGELA, který mimo jiné měl tu čest vařit přímo s legendou Českých kuchyní p. Zdeňkem Pohlreichem.
Dále Vám nabízíme květinovou výzdobu na Vaše akce, svatby, oslavy a další příležitosti.