Umělecká a kulturní agentura LIVEMUSIC AGENCY

Agentura LIVEMUSIC AGENCY

Agentura LIVEMUSIC AGENCY nabízí k pronájmu zvukové a nově i světelné aparatury, párty stany, skákací hrady a další ....

Půjčovna

Agentura LIVEMUSIC AGENCY nabízí k pronájmu zvukové a nově i světelné aparatury


Sada obsahuje dvě kvalitně osazené reprobedny o výkonu 2 x 500 W na mobilních stojanech, zesilovač, mikrofon, mixážní pult, 2x CD přehrávač + příslušná kabeláž. Vhodné na ozvučení jak venku, tak v sále. Kompletní světelný set LED DMX reflektorů se skládá z 6 LED spotů a rampy s integrovanou DMX řídicí jednotkou, montážním otvorem (36 mm) a fixačním šroubem pro montáž na konstrukce nebo reproboxový stativ. 6 x 3 W LED TCL diod, nastavení DMX adresování na ovládacím panelu s LED displejem, každý spot lze individuálně ovládat pomocí DMX (7 nebo 20 kanálů), vestavěný mikrofon s nastavením citlivosti pro ovládání hudbou, Strobo efekt, automatický režim s funkcí Master/Slave, interní programy. Velmi lehké provedení je ideální pro mobilní použití. Dodává se v praktické přepravním casu i se stativem na uchycení a kabeláží. Sestava je vhodná na akce jak venku, tak v sále. Např. diskotéky, rodinné oslavy, svatby, třídní srazy, večírky, team bulding, školení, semináře, konference, nebo jen tak na pobavení pro partu přátel. Aparaturu po dohodě dovezeme až k Vám na místo, zapojíme, vysvětlíme obsluhu… Možná i obsluha s DJ po celou dobu Vaší oslavy, svatby, akce atd… Více zde: 

Pronájem skákacího hradu:
hrad (5×5 metrů) na Vaše akce i soukromé oslavy či párty za mimořádně výhodné ceny. Více info na telefonu 604 552 618.

hrad01

Nabízíme k pronájmu Párty stanů:
stany o rozměru 10 x 5, 10 x 4, 8 x 4, 6 x 3 a 3 x 3 metry s možností zakrytí všech stran. Párty stan spolehlivě zastřeší vaši oslavu, zahradní slavnosti, svatbu, raut, kulturní událost, výstavu, prezentaci, večírek a sportovní, společenskou i firemní akci. Poskytuje prostorný úkryt před větrem, sluncem, deštěm i vysokými teplotami. Náš párty stan nabízí stabilní konstrukci, moderní design, velice příznivou cenu, která zahrnuje montáž, demontáž, ukotvení, amortizaci a dopravu na místo. Díky tomu vyhovuje i náročným klientům. Můžeme po dohodě dodat i vybavení párty stanu jako např. mobilní podlahu, párty židle, stoly, pivní sety, osvětlení stanu, květinovou a dekorativní výzdobu, vytápění prostoru. Dále nabízíme doplňkové služby jako ozvučení o výkonu až 500 W, barevné osvětlení, cateringové služby, pro děti skákací hrad, klaunské vystoupení s tvarovatelnými balónky a bublinkovou show, hudební a DJ produkci. Stan lze postavit na trávě nebo pevném podkladu. Nutno počítat s dalším místem okolo stanu ohledně ukotvení. Celková velikost je 50 m2 a pojme 50 – 80 osob dle náročnosti akce a uspořádání posezení.

Popis párty stanu :
Barva: bílá, Kvalitní vodě-odolná a nepromokavá 100% Polyethylenová tkanina, Stan je zcela uzavřen ze všech stran, Upevněn klipem a po stranách suchým zipem, Materiál: 100% Polyethylen 220 g / m, konstrukce je pevná ze silných chromovaných ocelových trubek 38 mm.

Výška stanu : 320 cm

stan


Nůžkové profi stany 6 x 3 metry a 3 x 3 metry

Konstrukce: hliník, profil čtyřhran 37x37mm, tl. stěny 1,8mm, kovové klouby, plášť: polyester s PVC povrstvením – 320g/m2, nepromokavý, UV stab., FR – se sníženou hořlavostí. Tyto stany jsou ideální na všechny možné akce – na zahradní oslavy, svatby, párty, na dovolenou, firemní večírky, stánkový prodej, zastřešení aparatury na festivalech, na automobilové závody a mnoho dalších využití. Díky nůžkové konstrukci lze stan sestavit i složit během pár minut. Stanová konstrukce je obdélníkového tvaru v šikovné přenosné tašce, takže není problém s ní cestovat. Stan Vás ochrání před přímým slunečním svitem, nepříjemným deštěm nebo jinak nepříjemným počasím.

čstan mstan


Pronájem pivních setů:

stul


Pronájem TAP MAchine na Jagermeister:

napiti

Pronájem profi výčepního zařízení LINDR 115

– kompresorové chlazení, 2x výčepní narážecí hlava, možno použít jen jednu hlavu na 2 kohouty.

vycep